Tel Rezerwacje: 24 260 94 65 Facebook

Kolonie dla dzieci

Kolonie z Wyspą Dzieci

  Serdecznie zapraszamy ciekawe świata i niebojące się wyzwań dzieci w wieku 6-10 lat na turnusy kolonijne Wyspy Dzieci w Cierszewie Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym. Kolonie poświęcone są wyjątkowej i niepowtarzalnej tematyce.  W trakcie trwania obozów uczestnicy odbędą podróże po planetach i mieście Valleby, nie zabranie też aktywności sportowych jak i zajęć kreatywnych.

Mali Detektywi:

 To oferta dla dzieci, które uwielbiają zagadki, logiczne myślenie i rozwiązywanie łamigłówek, dla dzieci, które mają na swoim koncie wiele niezapomnianych przygód, lubią stawiać sobie wyzwania, są dociekliwe i nic się przed nimi nie ukryje. Program turnusu opracowany na podstawie detektywistycznych książek o przygodach Lassego i Mai, wydawanych przez Wydawnictwo Zakamarki, które jest patronem Wyspy Dzieci 2018. Przewidziane wycieczki: zoo, basen w Płocku.

Turnusy:

23-30.06.2018

1-8.07.2018

18-25.08.2018

Mały Książę

Na tej kolonii uczestnicy będą mieli okazję podróżować po planetach m.in. Geografa, Latarnika czy odbyć podróż na planetę Przyjaźni. W trakcie trwania obozu nie zabraknie aktywności sportowych, plastycznych jak i zajęć integracyjnych. Przewidziane wycieczki: zoo, basen w Płocku.

Turnus:

8-15.07.2018

Więcej informacji: http://wyspadzieci.pl/

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie www.wyspadzieci.pl

Galeria: 
Odkrywca
Skaut
Projekt i wykonanie Hiarte