Restauracja

Restauracja którą oddajemy do Państwa dyspozycji wraz z trzema przyległymi do niej salami bankietowymi i barem znajduje się w budynku z 1885r. zwanym potocznie „Młynarzówką”. Właściciel Cierszewa jest potomkiem dawnych młynarzy. Po wojnie, po odzyskaniu majątku odbudował posiadłość przekształcając ją w renomowany ośrodek rekreacyjno –szkoleniowy.

Nasza restauracja jest tymczasowo zamknięta

Karta dań obfituje w wiele specjałów słynących ze swojego smaku i wykwintności, można tu zamówić nie tylko specjały szefa kuchni np. borowikowa z łazankami i kaczka po staropolsku, ale też ryby podawane na wiele sposobów, dania z drobiu, czy dania przaśne – kluski śląskie, kasza gryczana.

Oferujemy także wieczory spędzane przy ognisku w „kuźni” z potrawami prosto z grilla, jak również w altanie przy brzegu rzeki Skrwy i oczku wodnym z kaskadą.

W historycznych podziemiach budynku znajdziecie skład wyśmienitych win które leżakują kilkadziesiąt lat. Sala obok na pewno usatysfakcjonuje tych wszystkich którzy są amatorami gier zręcznościowych. Goście ośrodka mogą w niej sprawdzić swoje umiejętności grając np.  w bilard, tenis stołowy.